Micro Focus rozszerza sieć centrów danych

13-01-2020

Centrum hostingowe znajdujące się we Frankfurcie, oferuje rozwiązania do archiwizacji dla prywatnych organizacji z UE, umożliwiając lepsze przygotowanie zgodności z wymogami regulacyjnymi, rządowymi i w zakresie prywatności, w tym RODO.

Firmy różnej wielkości otrzymują możliwość przechowywania i ochrony danych takich jak:

Dane są przechwytywane w sposób umożliwiający klientom zarówno optymalizację pamięci, jak i natychmiastowy dostęp do eDiscovery.

Globalne centrum danych Micro Focus oferuje oprogramowanie do archiwizacji informacji na rynku UE jako usługę za pośrednictwem portfolio produktów Digital Safe and Retain, stanowiąc dojrzałe rozwiązanie do zarządzania danymi organizacyjnymi, bezpieczeństwa, wykrywania i nadzoru.

Korzyści:

Otwarcie niemieckiego centrum danych nastąpiło, ponieważ zapotrzebowanie na rozwiązania do archiwizacji informacji Micro Focus szybko rośnie w regionie EMEA. Ich cyfrowe rozwiązanie do archiwizacji Safe zostało niedawno uznane za lidera w archiwizacji informacji Radicati Group MQ 2019 ze względu na swoją funkcjonalność i strategiczną wizję.

Micro Focus obsługuje obecnie dwa centra danych w Europie. Pierwszy znajduje się w Wielkiej Brytanii i dotyczy obowiązujących przepisów w zakresie danych.

wróć